SARP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
D@rk
D@rk
Moderator
Moderator
Mesaje : 133
Puncte : 272
Reputatie : 4
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 22
Localizare : Pe Glob
Grup : SARP member

Povestea mea (D@rk) Empty Povestea mea (D@rk)

Vin Sept 05, 2014 1:32 pm
Totul a inteput cind intrasem pe un server necunoscut de mine RPP(care il urasc acum). Am inceput sa joc pe el timp de 2 zile. Dupa am observat ca exista un grup numit Armata, la inceput am crezut ca e doar un simplu grup, dar mai tirziu am aflat ca era un grup oficial care avea si baza. Conducatorul Armatei era Spike care inca pe atunci era player. Am incercat sa intru in armata fiind atat de fascinat de acest grup care avea: disciplina, spirit de echipa, era un grup exemplar. Dorind sa cooperez si eu cu ei am ancercat sa intru si eu, pe atunci inca se faceau cereri pentru a intra in gang. mi-am zis sa mai astept ca poate va mai fi o ocazie pentru a intra. Am luat si eu parte la o misiune si mi-a placut si mi-am pus si eu la nume [ARMATA]. Dupa o zi sau doua nu mai tin minte cum am intrat in Armata. Am avut parte de o multiiiiiiiiiiiiiiiiiime de aventuri si misiune la care participam ca sa ne promoveze Spike gradul.
Era un player in armata care de la inceput mi sa parut disciplinat dar dupa ceva timp mi-am dat seama ca nu era chiar asa, ei bine facea recrutari fara voie, la misiuni facea glume proaste... Intro zi eu cu Black lam prins ca facea recrutari fara voie, atunci noi lam prins si i-am zis lui Spike si la retrogradat si in locul lui ori eu ori Black era sa devenim General in locul lui. Pentru asta am dat un test la care am cistigat ! a fost ceva foarte greu pentru ca a fost un scor strans de 2-1. Dupa un timp sa inchis RPP-ul(repet: al urasc)
Dupa ceva timp am aflat ca Spike a deschis un server asemanator care se nume SARP. Am intrat si totul era la fel, ba chiar mai tare. Dorema foarte tare sa fiu si eu in Staff, dar stiam ca nu aveam nici o sansa si era o mare responsabilitate. Dupa, iar sa inchis si s-a deschis. Am jucat o saptamana pana am vazut ca sa deschis un topic cu cereri de moderatori. Am facut si eu una si din prima mutli nu au fost de acord, dar dupa 2 zile am incercat sa fiu mai disciplinat, nu am avut nici un report si cred eu ca am dovedit ca merit. Atunci adminii au fost deacord cu mine si am primit moderatorul. Acum ma bucur de grad si inerc sa ajut playerii cu tot ce pot, iar la altii care se supara pe mine incerc sa ma impac cu ei (nu ami place ca cineva sa aiba ura pe mine). Sunt foarte fericit ca am Moderator, dar an acelasi timp e si greu: injuraturi, critici de genul ca nu merit... Ancerc sa le evit si joc pe acest minunat server de MTA numit SARP.

Spike
Spike
Fondator
Fondator
Mesaje : 182
Puncte : 657522
Reputatie : 5076
Data de inscriere : 15/08/2014
https://mta-sarp.forumgratuit.ro

Povestea mea (D@rk) Empty Re: Povestea mea (D@rk)

Vin Sept 05, 2014 9:19 pm
Frumos...
Ce vremuri frumoase!
Quinter
Quinter
Administrator
Administrator
Mesaje : 11
Puncte : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/08/2014
Varsta : 25
Localizare : Arad

Povestea mea (D@rk) Empty Re: Povestea mea (D@rk)

Vin Sept 05, 2014 11:13 pm
Felicitari sunt mandru de tine D@rk
In sfarsit cineva care merita titlul de AGen si Moderator.
Inca o data felicitari si tine-o tot asa.
D@rk
D@rk
Moderator
Moderator
Mesaje : 133
Puncte : 272
Reputatie : 4
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 22
Localizare : Pe Glob
Grup : SARP member

Povestea mea (D@rk) Empty Re: Povestea mea (D@rk)

Sam Sept 06, 2014 8:34 am
Mersi Very Happy, chiar ce vremuri frumoase
D@rk
D@rk
Moderator
Moderator
Mesaje : 133
Puncte : 272
Reputatie : 4
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 22
Localizare : Pe Glob
Grup : SARP member

Povestea mea (D@rk) Empty Re: Povestea mea (D@rk)

Sam Sept 06, 2014 8:39 am
Apropo as vrea ca si altii sa-si scrie povestea, chiar sunt curios...
Bogdaaan :3
Bogdaaan :3
Scripter
Scripter
Mesaje : 153
Puncte : 256
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/08/2014
Varsta : 24
Localizare : Germany
Grup : Hq Administrator & Administrator Helpers.
https://mta-sarp.forumgratuit.ro/

Povestea mea (D@rk) Empty Re: Povestea mea (D@rk)

Sam Sept 06, 2014 9:23 am
Ce poveste ma , ce vremuri bune Very Happy cheers
Stefu
Stefu
Global Moderator
Global Moderator
Mesaje : 18
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/08/2014
Varsta : 24
Localizare : Buzau
Grup : Happy

Povestea mea (D@rk) Empty Re: Povestea mea (D@rk)

Mier Sept 10, 2014 8:45 pm
Au fost vremuri foarte frumoase... dar din pacate oamenii se schimba in rau ( DANY ) .... asta e.
ƑყƑყ
ƑყƑყ
Fost membru staff
Mesaje : 792
Puncte : 1710
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/10/2014
Varsta : 22
Localizare : Galati !
Grup : Player
https://mta-sarp.forumgratuit.ro

Povestea mea (D@rk) Empty Re: Povestea mea (D@rk)

Lun Noi 10, 2014 9:49 am
Ce vremuri... ce vremuri.
Continut sponsorizat

Povestea mea (D@rk) Empty Re: Povestea mea (D@rk)

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum