SARP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Uzzi
Uzzi
Mesaje : 336
Puncte : 605
Reputatie : -6
Data de inscriere : 22/09/2014
Varsta : 23
Localizare : Teleorman
Grup : Vesel

Povestea mea(Uzzi) Empty Povestea mea(Uzzi)

Mier Oct 08, 2014 8:30 am
Deci povestea mea incepe intr-o zi de primavara cand imi instalez MTA pentru prima oara,nu mi-a fost greu sa inteleg cum caut servere si am cautat romania
Primul server pe care am intrat a fost R** cand si Spike era owner.....eu pe timpul ala nu stiam cu se joaca si toate comenzile si faceam dm foarte mult..... dupa 2 zile de experienta pe acel server am auzit de un grup numit Armata si era foarte respectata si apreciata si m-am dus si eu la recrutari si prima intrebare pe care mi-a puso Maverick a fost: De cat timp joci MTA pentru ca vazuse ca eram noob si eu am raspuns ca am 2 zile de cand joc MTA si a sp ca nu ma poate primi i-ar eu m-am suparat sii m-am interesat mai bine de la un prieten de pe server pe nume Mitsza si Robert2000 mi-au spus ca la inceputul numelui trebuie sa pun [ARMATA] si la sfarsit -RCT si eu astaa am facutt....si m-am dus la aree danduma ca as fii in Armata si toti au sarit pe mine sa ma omoare si eu le-am spus ca sunt in Armata si ca m-a bagat Spikee.... si minciuna a tinut 2 zile pana cand eu si Spike eram in acelasi timp pe server si a spus ca daca nu scot ARMATA si -RCT de la nume imi da ban si eu mi-am schimbat numele..... dupaia eu in vacanta de vara in Spania si cand am revenit in Romania am vazut un nou server pe nume SARP si avea un nume frumos si am intrat pe el si dupa cateva zile am aflat ca ownerul era tot Spike si de atunci numai pe acest server joc pt ca imi place foarte mult

ASTA A FOST POVESTEA MEA bounce Laughing Very Happy Surprised
Black
Black
Fost membru staff
Mesaje : 222
Puncte : 357
Reputatie : -2
Data de inscriere : 24/08/2014
Varsta : 24
Localizare : Padova,Italia
Grup : Profi

Povestea mea(Uzzi) Empty Re: Povestea mea(Uzzi)

Mier Oct 08, 2014 3:45 pm
Mda tin minte.
ƑყƑყ
ƑყƑყ
Fost membru staff
Mesaje : 792
Puncte : 1710
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/10/2014
Varsta : 22
Localizare : Galati !
Grup : Player
https://mta-sarp.forumgratuit.ro

Povestea mea(Uzzi) Empty Re: Povestea mea(Uzzi)

Sam Oct 11, 2014 5:20 pm
Frumos !


Bravo.
Continut sponsorizat

Povestea mea(Uzzi) Empty Re: Povestea mea(Uzzi)

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum