SARP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
ƑყƑყ
ƑყƑყ
Fost membru staff
Mesaje : 792
Puncte : 1710
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/10/2014
Varsta : 22
Localizare : Galati !
Grup : Player
https://mta-sarp.forumgratuit.ro

Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil ) Empty Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil )

Sam Oct 11, 2014 7:15 am
     Povestea mea ( ZeY0NyX - Spike Devil )




             Era o vara frumoasa de toamna. Aflasem de la niste prieteni '' Lau '' , ca exista acel joc '' MTA '' . Eram curios ce este , si lam downloadat, de pe siteul oficial. Intrasem in el , si vazusem '' Lista Servere - New'' .
             Cautasem acolo '' Romania Free Roam '' . Vazusem primul server R++ , si intrasem pe el ! Era bara de resource care nu se mai termina ! Se incarca se incarca , dar la un moment dat gata ! Ma inregistrez , si intru ! Nu stiam sa fac nimic , apasand butoane la intamplare am apasat F1 , si mi s-a deschis un Panou de control . Acolo erau multe chestii ! De exmeplu : '' Cars '' , '' Skins '' , ''Clothes '' ETC.  Apasand '' Tab '' la intamplare se vedeau multi playeri ! Si era ceva cu verde si era un fel de grup nu stiu ce , dar era acolo scris anumiti playeri de ex : R++||Spike si multi altii ! Era ARMATA , iar Spike facea recrutari ,  urla acolo ca disperatu , dar iesea totul brici pana la capat ! Am vrut sa intru in ARMATA  , iar cand madusem pe un teritoriu necunoscut, 1 laser rosu pe capul meu , 2 verzi pe maini , 1 albastru pe testicule . Inainte sa traga Spike , le dadea ordin sa nu traga , ca paote vroiam sa intru in Army . Si asa era , doream sa intru . Dupa o serie de '' teste '' , nu am trecut , si am zis las-o balta . Dupa un timp , aflasem ca Ownerul serverului R++ , a devenit un '' PORC '' , si majoritatea playerilor plecase de pe server , eu nu stiam unde sau dus , dar eu aveam un prieten care mia zis : '' Boule ! Vino naibi pe sv SARP ! Ce-l mai cel sv ! Te astept ! '' . Scriesem eu '' SARP '' , si vazusem 30/++ ! Intrasem in Sv , si iar mi se incarca vreo '' 1000 '' Resoruce . Am intrat pe server si Am apasat '' Tab '' prima data sa vad ce grupuri si ce este acolo . Era grupul Army , si Spike facea recrutari . Mam dus , si am murit instant ! Gloante mai bune , arme mai bune , Masini mai bune .  Nu mau lasat sa particip la recrutari pentru ca era tarziu. Am lasat-o asa , dar la un momentat ma lasasem de acest sv '' SARP '' , si cand vroiam sa intru din nou ce sa vezi , Mergea foarte laguit serverul , nimeni nu scria nimic , vreo 2 playeri erau si ieseau . Atunci , in inima mea , parca s-a rupt in doua. 
             Apoi, dupa incercari nereusite , am lasat-o asa. Dupa un timp , intrasem din nou pe '' SARP '' , si minune mergea !  Stiind ca nu aveam nici o sansa in Army ,miam incercat norocul . SARP|| Ze00x . Ii dadusem PM , si l-am intrebat daca pot intra in Army . El mia raspuns : Da , la ce categorie doresti ? . Eu eram confuz . Adica , Aeriene sau Terestre . Eu am raspuns cu emotie , Aeriene , m-a luat cu el la baza '' Army '' si mia dat un test . A fost un pic dificil si perfect pentru mine . Il trecusem cu brio , dar mai aveam de lucrat la aterizare . Mi-a daruit gradul '' PIL - Pilot Experimentat '' . Ze00x parca ar fi fost tatal meu , la cum ma invatat . Eu , parca eram fiul lui / elevul lui , credincios . Dupa o serie de antrenamente '' intensive '' , mi-a spus sa pun la nume gradul " FIG - Fighter '' ! Eram foarte mandu de mine . Eu mai invatasem pe parcurs , iar la un momentat dupa ce aterizez ma uit pe chatul Army , si vad : '' SARP||Ze00x : ZeY0NyX , este asistentul meu ! '' . ZeY0NYx , puneti la nume '' AGEN - Asistent General '' . Atunci mam simtit perfect . Parca am reusit in toata viata mea ! La un moment dat , s-a creeat un forum ! Vazusem acolo inregistrare ! M-am inregistrat , miam completat datele de Profil , ETC . Vazusem acolo '' Cerere Moderator '' . Cred ca am fost primul care a facut cererea aceea de Moderator ! Am facut-o ca la carte . Am primit vreo 7-10 PRO , si vreo 2-4 Contra ! Verdictul dat te spike a fost '' Acceptat '' ! Atunci parcas fi fost in al 3-lea RAI ! Eu , am fost ales sa il ajut pe Spike la Videoul Sv. ( Dupa o serie de rugaminte ) . Eu avand dusmani pe server , mi-au facut reclamatie . Nu dau nume ca se stie ! Pedeapsa mea a fost hotarata de Spike : '' A fost dat afara din Staff '' !  Apoi , la acelasi TOPIC daca nu ma insel , Ze00x , ma anunta ca am fost degradat la FIG ! Atunci , parca am pierdut viata. In minte mea era numa Negru , si nici un gram de lumina . Numai razbunare razbunare pe ''+++++++'' Se stie, cred . Aveam in minte numai razbunare tot tot tot ! La un momendat , la un exces de furie am spus lui : Spike si la alti Administratori : '' Eu ma CAC pe SV vostru ! Il Floodez si am plecat ! ( Nu puteam sa-l flodez 1. Nu stiam cum . 2. Imi placea prea tare ! ) . Am primit BAN de la Spike , dar am fost anuntat ca : SARP||Bogdan , mi-a dat UNBAN ,(Bogdan ? Te credeam cineva mai rau , dar esti chiar un om Bun) , atunci am stiu ca mai exista cateva suflete , bune , iertatoare . Numele ZeY0NyX , si contul pe care era facut , era PATAT de ........ . Miam facut alt cont alt nume ! Numele nou : Spike Devil . Si asa am ramas . Pana in acest moment. Imi facusem un cont de forum . Pe Sv , se desfintase Army ,si era C.E.L.L. ! Era mai bine , cred ! Am facut o cerere de Inrolare , si am dat 2 Teste pana aqm ! Voi da inca vreo 3 teste ! V-a fi bine . 
               Deci , pana si in ziua de astazi stiu ca exista suflete iertatoare pe Sv . Ex : SARP||Spike , SARP||Bogdan , SARP||Ze00x , Katty , si multi alti ! Sunt hotarat , sa sterg trecutul , si sa creez viitorul meu !                     
ZeoXer
ZeoXer
Global Moderator
Global Moderator
Mesaje : 103
Puncte : 190
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/08/2014
Varsta : 29
Localizare : Roma , Italia
Grup : Carismatic

Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil ) Empty Re: Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil )

Sam Oct 11, 2014 8:07 am
Foarte emotionant , fiule !! Smile))))) Nu serios , chiar mia placut !
ƑყƑყ
ƑყƑყ
Fost membru staff
Mesaje : 792
Puncte : 1710
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/10/2014
Varsta : 22
Localizare : Galati !
Grup : Player
https://mta-sarp.forumgratuit.ro

Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil ) Empty Re: Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil )

Sam Oct 11, 2014 8:39 am
Merci ''Tati'' .
snake_gang
snake_gang
Mesaje : 70
Puncte : 162
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/08/2014

Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil ) Empty Re: Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil )

Sam Oct 11, 2014 10:47 am
Super,ultra,mega,tare poveste,FELICITARI!!!!! Smile
ƑყƑყ
ƑყƑყ
Fost membru staff
Mesaje : 792
Puncte : 1710
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/10/2014
Varsta : 22
Localizare : Galati !
Grup : Player
https://mta-sarp.forumgratuit.ro

Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil ) Empty Re: Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil )

Sam Oct 11, 2014 10:50 am
Merci !
ƑყƑყ
ƑყƑყ
Fost membru staff
Mesaje : 792
Puncte : 1710
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/10/2014
Varsta : 22
Localizare : Galati !
Grup : Player
https://mta-sarp.forumgratuit.ro

Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil ) Empty Re: Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil )

Mar Noi 11, 2014 8:02 am
T/C ! La cererea autorului / eu .
Continut sponsorizat

Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil ) Empty Re: Povestea mea ( ZeY0NyX - SpikeDevil )

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum